kategooria väikesed kraapimispuud

Väikesed kraapimispuud

Väikesed kraapimispuud sobivad hästi koju, kus ei ole väga palju vaba ruumi. Lisaks leidub siin madalamaid pesa tüüpi postikesi kasside jaoks, kes ei armasta turnimist vaid soovivad ainult lesida.

Pange tähele, et mitte kõik madalad kraapimispuud ei ole mõeldud ainult kassipoegadele. Mitmetele mudelitele sobivad ka toekamad kiisud.

Tagame parima hinna ja kvaliteedi suhte!

Keskmised kraapimispuud

Keskmised kraapimispuud on “keskmisele eesti kassile” või olenevalt mudelist lausa mitmele kassile. Keskmisesse kategooriasse oleme paigutanud tooted kõrguse järgi, ehk sellised mudelid, mida ei saa nimetada ei väikeseks ega ka suureks. Keskmiste puude puhul palume toote valimisel kindlasti jälgida mõõtusid ja kaalu, ehk missugusele mingi mudel sobib. Püüame iga mudeli juures võimalikult täpselt kirjeldada, millisele kassile mudel sobida võiks. Sobivad ruumi poolest hästi korteritesse, kus ei ole lõpmata palju ruumi, aga sellegipoolest soovitakse kraapimispuust saada kätte maksimaalselt võimalusi.

Kõik mudelid on ka näidistena kokku pandud! Ootame külastama meie näidisteruumi. Ajad kokkuleppel!

Suured kraapimispuud

Suured kraapimispuud on enamasti sobilikud kõikidele kassidele. Nendel saavad ronida ja hüpata aktiivsed ja mänguhimulised kassid. Tagatud on kraapimise võimalused. Erinevatel mudelitel on majakesed, kuhu saab peituda puhkehetkedeks või varjumiseks koerte ja laste eest. Enamus kassidele meeldib olla kõrgel ja jälgida ümbrust, sellega väheneb automaatselt nende stressi tase.

Pea kõik suuremad mudelid sobivad ka priskematele kassidele, kuid päris Maine Coone tõugu kiisude puhul palume eelnevalt konsulteerida ja kindlasti tulla ka eelnevalt vaatama. Suuri puid saab kasutada ka mitu kassi korraga.

Igal kassil võiks olla kodus päris oma koht, kus olla ning end turvaliselt ja hästi tunda. Hoolitseme oma lemmikute eest!

näidise

Näidised

Näidiste kategoorias on tooted, mida me erinevatel põhjustel postiga ei saada ning neile tuleb ise järele tulla.

Siit võib leida väga heas korras viimaseid tooteid, mis on olnud meie klientidele vaatamiseks / katsumiseks näidiste ruumis kui ka defektseid tooteid ning näidiseid, mis võivad vajada värskendust.

Osavnäppudel ja soodsate pakkumiste otsijatel tasub silm peal hoida!

Leiunurk kategooria

Leiunurk

Leiunurka lisame kassidele mõeldud mänguasju ning kraapimispuid, mida on saadaval väga väikeses koguses või on tegu hoopiski ainueksemplaridega. Kõik tooted on uued. Kraapimispuud on pakendis.

Leiunurga tooted ei pruugi olla näidistena olemas, kuid võite alati üle küsida. Olete oodatud tutvuma kõikide võimalustega.

Hoia silm peal leiunurga soodsatel pakkumistel!