Kuidas valida “õige” kraapimispuu?

Õiget kraapimispuud saab eelkõige tulla koha peale valima. See on ainuke viis, kuidas saate ostjana kindel olla, et teate täpselt, kui suur on toode, mis materjalist see on ning mis on selle võimalused kassi jaoks. Pahatihti ei ole võimalik ekraanil toodud mõõtude järgi selgelt aru saada, kui suur või väike on kraapimispuu päriselt. Väga oluline on veenduda, et mõõdud klapiksid, näiteks et platvormile mahuks kass lamama ning majakese sissepääsust pääseb kass sisse. Toote kaal on väike indikaator ka selle jaoks, et mõista, mis kaalus kassile toode võiks sobida. ( Näiteks 3kg kaaluv väike kraapimispuu ei sobi kindlasti 3kg kaaluvale kassile, kuna see ei pea vastu, kukub ümber, laguneb ning lisaks kõigele ei mahu kass sellele ka peale). Kui teil on ruumi siis pea alati on “suured kraapimispuud” kindla peale minek, eriti juhul, kui soovitakse teha kingitust. Mõelge, kas kassile on kindlasti vaja majakest, kas ta tahaks peidus olla. Kas tema jaoks on olulised kraapimispostid, et neid oleks rohkem? Kui suur hüppaja ta on, kas puu peaks olema kõrge ja hüppel stabiilne, et ei kukuks? Kas kassi kimbutavad lapsed ja koerad, ehk on vaja kõrgemat platvormi? Kõikidele nendele küsimustele võiks enne ostu mõelda, et leida parim võimalik mudel teie kassile. Küsimuste korral võib alati konsulteerida. Oleme valmis nõustama oma teadmistele vastavalt.

Kui kiiresti toimub tellimuse täitmine?

Anname endast parima, et kõik kulleri ing ka pakiautomaadi pakid saaksid välja saadetud 48h jooksul peale makse laekumist (tööpäevadel). Erandjuhtudel läheb kauem aega. Kui teil on äärmiselt kiire, soovitame võimalusel tulla kaubale järele.

Kui palju maksab kauba saatmine?

Kauba saatmine olenemata mudelist on aprill 2022 seisuga 8 eurot paki kohta. Uuendame hinda vastavalt kasutatava kullerfirma hinnakirjale. Pakiautomaadi hinnakiri on teenusepakkuja poolt automaatne. Pakkimise tasusid jms hinnale ei lisandu. On vaid reaalne transpordikulu.

Kas kaubale saab ise järele tulla?

Kaupa saab kätte eelnevalt kokku lepitud aegadel aadressil Käbliku 5 Tallinn. Aja saab kokku leppida helistades numbrile 58121217.

Kas kaubale kehtib garantii?

Kaubale kehtib garantii vastavalt Eesti vabariigis kehtestatud seadustele. Kui kaubal peaks esinema puudusi, vahetame selle viivitamatult ümber. Selle jaoks võiks klient meile saata täpse info ning ka fotod konkreetsest tootest. Toote pakend peab olema alles ning toode peab olema kasutamata. Puuduse korral tasume toote transpordi meie.

Kas kraapimispuid saab tulla vaatama?

Kõiki kraapimispuid saab tulla vaatama eelnevalt kokku lepitud ajal aadressile Käbliku 5 Tallinn. Aja kokku leppimiseks helistage meile 58121217 või saatke e-kiri aadressile anettetuulik@gmail.com