MiuMjau OÜ on asutatud aastal 2019. Meie pisikeses ettevõttes töötab kaks inimest – abikaasad Anette ja Henri Tuulik.

Aastaid tagasi olime ise otsimas oma pere kassidele kvaliteetseid, kuid samas taskukohaseid kraapimispuid, mida oli aga keeruline leida. Sellest arenes välja soov pakkuda ka teistele kassiomanikele sobivaid kraapimispuude mudeleid erinevatele kassidele, sest nägime oma armsate lemmikute pealt kui oluline on kassi jaoks hea kraapimispuu.

Oleme otsustanud tellida otse tootja tehastest erinevaid kraapimispuid ja tooteid, et saaksime pakkuda parimat kvaliteedi ja hinna suhet oma lemmikust hoolivatele omanikele.

Teeme koos head

Oleme loomult suured annetajad ja abistajad, seega teeme koostööd varjupaikade ja erinevate mtü-dega. Kahjuks koduotsivate kiisude arv ei jää kuidagi väiksemaks.

Igal aastal annetame erinevaid tooteid, näiteks konserve, krõbinaid ja piimapulbreid ning loomulikult ka kraapimispuid, et ka nende kiisude eest oleks hoolt kantud.

Meie tegevusel saate silma peal hoida Facebooki lehel
MiuMjau kraapimispuud

Igale kassile kodu!
Igale kassile kraapimispuu!

Teised meist

MTÜ Cats Help soovitab: “Miumjau kraapimispuud on meie hoiukiisude lemmikud!”

“Pärnu varjupaiga kiisud on pikalt nautinud MiuMjau kraapimispuid. Puud on vastupidavad, mugavad ja kassidele meeldib nendel turnida ning küüsi teritada. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.”
Varjupaikade MTÜ, Pärnu Varjupaik

“Very affordable, quality cat trees that come very well packaged with good building instructions from a great supplier with excellent customer service. Our babies absolutely love their trees!”
Purrfectness Maine Coon cattery