Kassi ronimispuu 18007, 170cm

105,00 

Kassi kraapimispuu mudel 18007 (beež) on meil spetsiaalselt valitud nende kiisude jaoks, kes väga armastavad kõrgust , kuid kelle omanike kodus ei ole üleliia ruumi laiusesse. See toode on kokku pandud mõeldes kõrgusele. Kraapimispuu on väga stabiilne ja naljalt ümber ei lähe! Palju kraapimisvõimalusi, majake peitumiseks ja lesimiseks, väljaulatuv pesa magamiseks keras, erinevad tasapinnad enda kaitsmiseks näiteks koerte eest. Selles kraapimispuus on kõik vajalik ühe või mitme kassi rõõmustamiseks. Saab tulla näidist vaatama.

Kõrgus 170 cm
Põhja mõõt: 55,5 x 55,5 cm
Väljaulatuva pesa diameeter 28cm
Tipus olev platvorm väjast 30 cm, seest 20 cm diameetriga.

Toote kaal: 18,2 kg
Toote kaal koos pakendiga: 19,4 kg
Pakendi mõõdud: 58 * 58 * 28 cm

15 laos

Ostes kraapimispuu meilt,
toetad ka kodu otsivaid kiisusid!

Oleme loomasõbralik väikeettevõte ning toetame kraapimispuudega regulaarselt varjupaiku ja erinevaid Eestis olevaid MTÜ-sid.
Meie heategevuskampaaniatega saab tutvuda facebooki lehel MIUMJAUPOOD

Mille järgi valida kraapimispuud?

Palume kraapimispuu valikul kindlasti lähtuda eelkõige oma kassi suurusest ning ka aktiivsusest. Kui te ei ole kindel, millist valida, siis võimalusel tulge vaatama meie näidisteruumi, et saaksite mudeli sobivuse osas kindlustunde. Kui teie kass on kogukam, siis vaadake suuremate mudelite poole, kuna need on stabiilsemad ning seeläbi ka tugevamad. Mõned kassid on kõrge aktiivsusega, ent mõni sooviks ainult kõrgemal tasapinnal lesida ja kaugusesse vaadata. Iga kassi omanik on kõige parem otsustaja, milline kraapimispuu sobib just tema kassile või lausa kassidele. Kõik meie suured kraapimispuud sobivad kasutamiseks ka mitmele kassile korraga. Paljud meie mudelid on kasutuses kassidega tegelevates MTÜ-des ning varjupaikades, kus neid pannakse igapäevaselt proovile.

Kraapimispuu ostmisel tuleb arvestada, et tegemist on tarbeesemega, mis aja jooksul ikka kulub ning vajab välja vahetamist. Mõni kass kasutab oma mööblitükki viisakalt, teine oma meeletus aktiivsuses püüab seda “ära hakkida”. Toas elavatele kassidele on see heaks vahelduseks tavapärasest mööblist ning pakub erinevaid võimalusi ronimiseks, hüppamiseks, kraapimiseks, lesimiseks, peitu pugemiseks. Loomulikult tuleb arvestada ka kodus oleva vaba ruumiga. On nii vähe ruumi võtvaid puid kui ka suuremaid puid, mida võib lugeda lausa mööbliks. Pakume tooteid erinevas hinnaklassis, vastavalt kliendi võimalustele. Sarnased tooted maksavad suurtes loomapoodides oluliselt rohkem, seega meie poest saab sama eelarvega parema toote. Mudelid muutuvad vastavalt hooajale ning värvivalik võimaldab leida just sellise, mis sobiks ka juba olemasoleva mööbliga.

Lisainfo

Kaal 19,4 kg
Mõõtmed 58 × 58 × 28 cm

Kõiki kraapimispuid saab tulla vaatama eelnevalt kokku lepitud ajal aadressile Käbliku 5 Tallinn.

Huvi korral helistage meile +372 5812 1217 või kirjutage miumjaupood@gmail.com.

Title

Go to Top