Kraapimispuu LN9595, helehall

120,00 

Kraapimispuu sobib pea kõikidele kassidele, ka raskematele kassidele. Mudelis peavad veenduma nt Maine Coon tõugu kasside omanikud, kelle kassid võivad olla nii pikad, et ei mahu puule ära. Puu on äärmiselt stabiilne ja tugev, laiade postidega, mis on täies ulatuses kaetud kraapimiseks mõeldud sisaliga. Maja on väga suur ja avar! On ka lamamiseks mõeldud platvorm ning tipus olev vaateplatvorm. Kraapimispuu on valmistatud Türgis ning on kaetud ülipehme karvaga. Puu ülesehitus on väga tugev ning selle ümber kukkumist ei pea kindlasti kartma!

Üldkõrgus: 116 cm
Majakese diameeter 41 cm, kõrgus 41 cm ja ava 26 cm.
Põhja diameeter 61 cm ( ring)
Tipus oleva ümara platvormi läbimõõt 32 cm
Lamamise platvormi pikkus 62 cm ja laius 29.5 cm ( selles on ka post ning kuju ise on poolring, tasub arvestada mudeli valikul, kui on tegemist suure kassiga)

Toote kaal ilma pakendita ca 14.5 kg
Toote kaal koos pakendiga: 16,9 kg
Pakendi mõõdud: 79 x 61 x 44

10 laos

Ostes kraapimispuu meilt,
toetad ka kodu otsivaid kiisusid!

Oleme loomasõbralik väikeettevõte ning toetame kraapimispuudega regulaarselt varjupaiku ja erinevaid Eestis olevaid MTÜ-sid.
Meie heategevuskampaaniatega saab tutvuda facebooki lehel MIUMJAUPOOD

Mille järgi valida kraapimispuud?

Palume kraapimispuu valikul kindlasti lähtuda eelkõige oma kassi suurusest ning ka aktiivsusest. Kui te ei ole kindel, millist valida, siis võimalusel tulge vaatama meie näidisteruumi, et saaksite mudeli sobivuse osas kindlustunde. Kui teie kass on kogukam, siis vaadake suuremate mudelite poole, kuna need on stabiilsemad ning seeläbi ka tugevamad. Mõned kassid on kõrge aktiivsusega, ent mõni sooviks ainult kõrgemal tasapinnal lesida ja kaugusesse vaadata. Iga kassi omanik on kõige parem otsustaja, milline kraapimispuu sobib just tema kassile või lausa kassidele. Kõik meie suured kraapimispuud sobivad kasutamiseks ka mitmele kassile korraga. Paljud meie mudelid on kasutuses kassidega tegelevates MTÜ-des ning varjupaikades, kus neid pannakse igapäevaselt proovile.

Kraapimispuu ostmisel tuleb arvestada, et tegemist on tarbeesemega, mis aja jooksul ikka kulub ning vajab välja vahetamist. Mõni kass kasutab oma mööblitükki viisakalt, teine oma meeletus aktiivsuses püüab seda “ära hakkida”. Toas elavatele kassidele on see heaks vahelduseks tavapärasest mööblist ning pakub erinevaid võimalusi ronimiseks, hüppamiseks, kraapimiseks, lesimiseks, peitu pugemiseks. Loomulikult tuleb arvestada ka kodus oleva vaba ruumiga. On nii vähe ruumi võtvaid puid kui ka suuremaid puid, mida võib lugeda lausa mööbliks. Pakume tooteid erinevas hinnaklassis, vastavalt kliendi võimalustele. Sarnased tooted maksavad suurtes loomapoodides oluliselt rohkem, seega meie poest saab sama eelarvega parema toote. Mudelid muutuvad vastavalt hooajale ning värvivalik võimaldab leida just sellise, mis sobiks ka juba olemasoleva mööbliga.

Lisainfo

Kaal 17 kg
Mõõtmed 79 × 61 × 44 cm

Kõiki kraapimispuid saab tulla vaatama eelnevalt kokku lepitud ajal aadressile Käbliku 5 Tallinn.

Huvi korral helistage meile +372 5812 1217 või kirjutage miumjaupood@gmail.com.

Sulle võib meeldida ka…

Title

Go to Top