Kraapimispuu LN9020, Helehall

120,00 

See mudel on üks tugevamaid ja stabiilsemaid. Postid on nii jämedad, et kass ei suuda sellele hüpates puud ümber kukutada. Sobib ka väga suurtele kassidele, huvi korral kindlasti tulge veenduge sobivuses. Postid on kaetud täies ulatuses kraabitava materjaliga, tasapindadel on äärmiselt pehme ja kvaliteetne karv, silmale ilus vaadata ja kassile mõnus pikutada. Lesimiseks on mõeldud tipus olev lamamisplatvorm kui ka keskel asuvad ristuvad tükid. Kui kassil on soovi, leiab ta omale sooja koha ka esimesel tasapinnal. Majake on suur ja tugev ning sinna on hea peitu pugeda. Kõige pikema posti pikkus on 70cm, läbimõõt koos köiega lausa 9.5 cm ( võrdluseks kõige odavamatel mudelitel on läbimõõt 6-7 cm). Toode on väga kvaliteetne ning igati oma hinda väärt. PS: Kraabitavat materjali on lihtne vahetada, kui see on kassi küünte all oma elu ära elanud ning puu saab uue elu sisse.

Toote mõõdud
Üldkõrgus: 107 cm
Majake:32 x 36 x 36 cm ja sissepääsu ava 21 x 15 cm (LxK)
Põhi: 61 x 80,5 cm
Tipus olev lamamisplatvorm 31 x 81 cm
Postide läbimõõt koos karvaga 9.5 cm ja vaheplaatide paksus 2 cm.Toote kaal ilma pakendita: 20,5 kg
Toote kaal koos pakendiga kuni 23 kg.
Pakendi mõõdud: 79 x 61 x 43 cm.
Kraapimispuu, mis on üks tugevamaid ja stabiilsemaid. Sobib ka väga suurtele kassidele. Toode on väga kvaliteetne ning igati oma hinda väärt.

8 laos

Ostes kraapimispuu meilt,
toetad ka kodu otsivaid kiisusid!

Oleme loomasõbralik väikeettevõte ning toetame kraapimispuudega regulaarselt varjupaiku ja erinevaid Eestis olevaid MTÜ-sid.
Meie heategevuskampaaniatega saab tutvuda facebooki lehel MIUMJAUPOOD

Mille järgi valida kraapimispuud?

Palume kraapimispuu valikul kindlasti lähtuda eelkõige oma kassi suurusest ning ka aktiivsusest. Kui te ei ole kindel, millist valida, siis võimalusel tulge vaatama meie näidisteruumi, et saaksite mudeli sobivuse osas kindlustunde. Kui teie kass on kogukam, siis vaadake suuremate mudelite poole, kuna need on stabiilsemad ning seeläbi ka tugevamad. Mõned kassid on kõrge aktiivsusega, ent mõni sooviks ainult kõrgemal tasapinnal lesida ja kaugusesse vaadata. Iga kassi omanik on kõige parem otsustaja, milline kraapimispuu sobib just tema kassile või lausa kassidele. Kõik meie suured kraapimispuud sobivad kasutamiseks ka mitmele kassile korraga. Paljud meie mudelid on kasutuses kassidega tegelevates MTÜ-des ning varjupaikades, kus neid pannakse igapäevaselt proovile.

Kraapimispuu ostmisel tuleb arvestada, et tegemist on tarbeesemega, mis aja jooksul ikka kulub ning vajab välja vahetamist. Mõni kass kasutab oma mööblitükki viisakalt, teine oma meeletus aktiivsuses püüab seda “ära hakkida”. Toas elavatele kassidele on see heaks vahelduseks tavapärasest mööblist ning pakub erinevaid võimalusi ronimiseks, hüppamiseks, kraapimiseks, lesimiseks, peitu pugemiseks. Loomulikult tuleb arvestada ka kodus oleva vaba ruumiga. On nii vähe ruumi võtvaid puid kui ka suuremaid puid, mida võib lugeda lausa mööbliks. Pakume tooteid erinevas hinnaklassis, vastavalt kliendi võimalustele. Sarnased tooted maksavad suurtes loomapoodides oluliselt rohkem, seega meie poest saab sama eelarvega parema toote. Mudelid muutuvad vastavalt hooajale ning värvivalik võimaldab leida just sellise, mis sobiks ka juba olemasoleva mööbliga.

Lisainfo

Kaal 23 kg
Mõõtmed 79 × 61 × 43 cm

Kõiki kraapimispuid saab tulla vaatama eelnevalt kokku lepitud ajal aadressile Käbliku 5 Tallinn.

Huvi korral helistage meile +372 5812 1217 või kirjutage miumjaupood@gmail.com.

Title

Go to Top